Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Inproducts Premium Impregnace na OBUV 200 ml

NANO PRODUKTY - Novinka

Cena s DPH:319.00 Kč
Cena bez DPH:263.64 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

 
Chrání obuv před promočením a prosakováním

Zamezuje ulpívání nečistot a vzniku skvrn

Bezbarvá, bez zápachu, nezanechává stopy po ošetření

Dlouhotrvající ochrana i v případě aktivního používání

V případě úplného promočení bot (např. broděním), výrazně urychluje jejich schnutí

Použití: veškerá textilní, semišová obuv a obuv z přírodní (neleštěné) kůže. Speciálně vyvinuto i pro použití na membránovou obuv Gore-Tex, apod.

Vlastnosti: poskytuje ošetřeným povrchům silné hydrofobní vlastnosti a výrazně usnadňuje následné čištění. Dlouhotrvající ochranný efekt i v případě aktivního používání a čištění. Impregnace funguje na vodní bázi; je bezbarvá, nezapáchá a je šetrná k životnímu prostředí. Zvýšená odolnost vůči soli. Rychle a jednoduše se nanáší.

Návod k použití: Nanášejte impregnaci rovnoměrným nástřikem ze vzdálenosti 10 – 20 cm. Pro 100% funkci je třeba aplikovat impregnaci tak, aby se důkladně vsákla do předem vyčištěného materiálu zbaveného všech nečistot a chemických látek. Pro kompletní utvrzení křemíkové ochranné vrstvy je nutno vyčkat 24 hodin. Skladujte při teplotách od 3 °C do 30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení: Produkt je směsí více látek. Přípravek je disperzí modifikovaných hybridních částic ve vodném roztoku. Obsahuje nanočástice křemíku. Neobsahuje látky nebezpečné pro zdraví nebo pro vodní prostředí.

Spotřeba: 25 – 100 ml/m2, v závislosti na absorpčních
vlastnostech materiálu.varování

Doba použitelnosti: minimálně 2 roky od data výroby.