Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

GNP windows and mirrors Cleaner sada. - okna, zrcadla

NANO PRODUKTY - Novinka

Cena s DPH:249.00 Kč
Cena bez DPH:205.79 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

 Jaké jsou hlavní výhody balení Windows & Mirrors Cleaner Home?

1) Odpuzuje vodu a nečistoty

Nejedná se o obyčejný čistič na  vodu a nečistoty. Přípravek funguje na bázi nanotechnologie, jako ostatní produkty GNP. Díky tomu i obyčejným vyčištěním povrchu skla  poskytnete dočasné hydrofobní vlastnosti. Nejlepšího efektu dosáhnete v případě opakovaného používání přípravku, kdy s každým dalším vyčištěním vlastnosti i výdrž ochranné vrstvy posílíte, a tím můžete zároveň s každým ošetřením i prodloužit interval dalšího čištění.

2) Jednoduché použití, rychlé výsledky

Balení přímo obsahuje 2 mikrovlákenné utěrky na sklo. Sada tedy obsahuje přesně to, co potřebujete pro jednoduché a rychlé docílení perfektní čistoty a průzračnosti oken. Opakované používání navíc znatelně vylepšuje základní ochrannou vrstvu, kterou přípravek vytváří při rozleštění!

Jak Windows & Mirrors Cleaner Home používat?

Přípravek může být aplikován přímo na lehce až středně znečištěné sklo. Silné nánosy špíny/bláta musí být opláchnuty před aplikací. Přípravek lze použít pro čištění oken zvenku, i zevnitř a kdekoliv v interiéru. Je šetrný ke všem povrchům; v případě, že přípravek steče z okna, nehrozí narušení gumového těsnění, okenic, parapetů, plastových rámů, apod. Nanášejte ze vzdálenosti 10 – 15 cm.

 

Nenechávejte přípravek zaschnout na povrchu! Doporučujeme používat přípravek, pokud je teplota ošetřovaného povrchu i okolního prostředí v rozmezí od 5 °C do 35 °C.

Doba použitelnosti: 3 roky v případě skladování v originálním balení v teplotním rozmezí od 5°C do 45°C.